Літайте високо з бізнес-сертифікатами EBC*L

Ваш рекомендаційний лист для роботи та кар'єри

Шукаєте сертифіковану та якісну пропозицію для ділових та управлінських навичок? Тоді ви в безпеці з сертифікатами EBC*L. З ними ви можете достовірно довести, що ви маєте право голосу в діловому житті та можете спілкуватися з керівництвом компанії, контролерами, клієнтами, постачальниками, банками та податковими консультантами на рівних. Це дає вам велику перевагу під час пошуку роботи чи подальшої кар’єри.


Сертифікати на ваш вибір

Бізнес-сертифікати EBC*L доступні протягом усього професійного життя: JobReady для початку кар’єри, бізнес-адміністрування для того, щоб мати право голосу та підприємницьке мислення, Certified Manager для кар’єри, Profession для кваліфікації офісного клерка, комерційна англійська для міжнародної економіки (і з 2023 року Стартап для засновників компаній та власників малого бізнесу)


Менші витрати часу та грошей

Порівняно з іншими сертифікованими навчальними курсами, зусилля дуже низькі. Це завдяки суворому акценту на практичній значущості та найновішим навчальним матеріалам (включно з електронним навчанням) і навчальним концепціям.

 

Кількість часу та грошей, які ви витрачаєте, залежить від обраного типу підготовки до іспиту:

 

Очні навчальні курси бізнес-адміністрування EBC*L тривають від 40 до 80 годин (6-12 днів).

Якщо ви бажаєте отримувати контент самостійно за допомогою програми електронного навчання, то навчальні курси значно коротші (10-20 годин).


Визнана в ЄС система ділових та управлінських навичок

Сертифікати EBC*L були включені до Європейської рамки кваліфікацій (EQF) на рівнях 4 і 5.

 

Рівень 4 відповідає навчанню, а рівень 5 — ступеню (Matura, Abitur) вищої комерційної школи (наприклад, HAK) і певній підготовці IHK. Ваш сертифікат буде надано з ексклюзивним офіційним логотипом EQR / NQR.


Звичайно, правильний вибір

Якщо ви шукаєте бізнес-навчання, ви можете швидко загубитися в освітніх джунглях із тисячами пропозицій. Неправильне рішення коштує не тільки великих грошей, але й багато часу. З EBC*L ви в безпеці. Це також підтверджує STIFTUNG WARENTEST.

 


Численні відомі КОМПАНІЇ інтегрували EBC*L у свої освітні та кар’єрні програми. Незліченні відгуки з усіх сфер освіти, а також тисячі задоволених випускників демонструють високу цінність навчання EBC*L.  


Навчання та курси пропонуються виключно визнаними НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ в усіх галузях (школи, університети, освіта дорослих), які взяли на себе зобов’язання дотримуватися міжнародних стандартів безпеки EBC*L під час процесу акредитації.


Найсучасніший в Європі сертифікат про освіту

  • Для підготовки доступні книги та електронні книги, які точно адаптовані до іспитів, і відзначені нагородами програми електронного навчання.
  • Переваги незалежного електронного навчання та очного навчання (на місці або у вигляді вебінару) поєднуються зі складними концепціями змішаного навчання, які були перевірені на практиці протягом багатьох років.
  • Іспити EBC*L також можна складати вдома чи в офісі.

EBC*L в цифрах

Протягом багатьох років EBC*L зі своєю міжнародною мережею пропонує необхідні навички для кожного віку та кожного кроку кар’єри, щоб почати роботу чи підготуватися до нового виклику.

учасників с 34 країни на 15 мовах

100 000+

випускники

у понад 100 місцях


Правильна пропозиція для кожного

Серед випускників EBC*L

  • Ключові працівники, менеджери та керівники компаній та державного управління
  • Керівництво (підприємці, керівники, уповноважені особи)
  • Учні/стажисти, учні та студенти шкіл та університетів
  • Засновники компанії / стартапи

Пишаємось випускниками EBC*L

... від бізнесу, шкіл та університетів